עו"ד גירושין בתל אביב

סביר להניח שגם אתם, כמו הרבה זוגות אחרים שבחרו להתגרש, לא מאמינים שזה קורה לכם. איך יכול להיות שאחרי כל השנים ביחד ואחרי כל האהבה, בסופו של דבר אתם בוחרים להיפרד? עם זאת, האמת היא שזה קורה להרבה מאוד אנשים ולא תמיד זו גם החלטה כל כך גרועה. כלומר, לא פעם הגירושין הם הצעד הטוב ביותר ששני אנשים יכולים לעשות, למרות הצעד שבדבר. אחרי הפרידה, ואחרי שחולף הזמן, כל אחד מבני הזוג מתחיל לבנות את עצמו מחדש, מה שמוביל לשינוי שיכול להיות אפילו מרענן. מה שכן, אם בחרתם להיפרד ולפרד את החבילה, חשוב מאוד שכל אחד מכם יבחר לו עו"ד גירושין בתל אביב, כי ללא עורך דין מקצועי הפרידה עלולה להיות מורכבת מידי. הגיע הזמן שכולנו נבין שלא תמיד חובה לפגוע אחד בשנייה רק כי רוצים להיפרד ובנוסף, ככל שתעשו את זה מהר יותר תתחילו פרק חדש בחיים מוקדם יותר. לכן חשוב שתבחרו לכם עורך דין מקצועי שילווה את התהליך ויפה שעה אחת קודם.

 

 

מה עושה עוה"ד בפועל?

המטרה של כל מי שמתגרש היא לא לפגוע במי שהיה עד לפני רגע בן זוגו, אלא לפרק את החבילה עם מינימום נזקים ובמהירות הכי גדולה שאפשר. לכן ברור מדוע גם אתם מעדיפים שהגירושין יהיו חלקים ובלי פגיעות מיותרות. כאן בדיוק נכנס תפקידו של עורך הדין שאליו אתם פונים. איש מקצוע כזה יוכל להסביר לכם בפירוט על התהליך שאליו אתם נכנסים ובנוסף, הוא יוכל להעלות בפניכם סוגיות שאולי כלל לא חשבתם עליהם. רוב אנשים שמתחילים לחשוב על גירושין חושבים על משמורת על הילדים, אך מה עם החובות? ההלוואות? או אולי הירושות שכל צד קיבל? יש הבדל בין זוג שמתגרש כשיש לו הסכם ממון שנחתם בזמנו ובין זוג שלא חתם על הסכם כזה. לכן חשוב לקחת גם את הנתונים האלה בחשבון שכן בסופו של דבר כל אלה ישפיעו על האופן שבו התהליך יסתיים. מה שבטוח זה שעורך דין רציני ומקצועי, במידה והוא גם מגשר, יוכל לעשות הכול כדי שהתהליך גם יהיה מהיר יותר. לא תמיד חובה לסבול כאשר מתגרשים ואין ספק שזו יכולה גם להיות מקצפה לחיים חדשים ומוצלחים יותר.

 

שימו לב לאיזה עו"ד גירושין בתל אביב אתם מתקשרים

מה שכן חשוב לזכור, זה שלמרות שיש כל כך הרבה עורכי דין שעובדים באזור תל אביב, לא בטוח שכולם יוכלו לתת לכם שירות מספיק טוב. יש אנשי מקצוע שלא באמת זמינים ללקוחות שלהם ויש מומחים שלא לגמרי יוכלו לסייע בצורה אדיבה. לכן, בבואכם לבחור עו"ד גירושין בתל אביב כדאי שתבדקו כל מה שחשוב לגביו, כלומר:

 

  • מה הניסיון של עוה"ד?
  • האם הוא מומחה?
  • האם אנשים ממליצים עליו בחום?
  • האם השירות זמין גם מעבר לפגישות המסודרות במשרד הלקוח?

 

ככל שיהיה לכם יותר מידע על עורך הדין כך תוכלו להיות בטוחים יותר שבחרתם נכון. שימו לב, כמובן, גם לשאלה כמה גובה עורך הדין תמורת השירות שאתם עומדים לקבל. האם באמת נדמה לכם שאם תבחרו את עורך הדין שאצלו התעריפים הם הגבוהים ביותר, זה יקל על תהליך הגירושין מבחינתכם? התשובה היא לרוב לא. זכרו שאתם גם יכולים לדבר עם כמה עורכי דין במקביל, לקבל מהם הצעות מחיר ובצורה כזאת להחליט מי הוא איש המקצוע שאצלו אתם רוצים להפקיד את המשימה הזאת. להתגרש זה אף פעם לא קל, אך אם הגעתם למסקנה שזה מה שנכון לכם, אל תדחו זאת.